Výpis zájezdů Černá hora - info a FKK

Černá hora - info a FKK

ČERNÁ HORA - ADA BOJANA

Republika Černá Hora - Montenegro je zemí malebných přírodních krás a bohatství historických památek. Hraničí s Chorvatskem, Bosnou a Hercegovinou, se Srbskem a Albánií. Jadranské pobřeží je dlouhé 280 km a nabízí převážně písečné pláže, jedny z nejkrásnějších v celém Středomoří. Kromě mořských pláží nabízí Černá Hora mnoho dalších turisticky zajímavých míst - Skadarské jezero, národní park Lovčen, ostrov Sveti Stefan, historické hlavní město Cetinje, Budvu, Boku kotorskou, Ulcinj, NP Durmitor, kaňony řek Tara a Morača.

vtip_224ada2_150

DOPORUČUJEME
- pohodová dovolená za přijatelnou cenu
- výrazné slevy pro děti a při včasném zaknihování

V ROCE 2010 V NAŠÍ CK JEDNY Z NEJNIŽŠÍCH CEN POBYTU NA ČESKÉM TRHU
....  A V ROCE 2011 JE SITUACE OBDOBNÁ

Doporučené trasy individuální dopravy do Ulcinje:
Praha-Wien-Zagreb-Split-Dubrovník-Budva-Bar-Ulcinj-Ada Bojana
Praha-Wien-Zagreb-Sarajevo-Mostar-Dubrovník- … - Ada Bojana
Praha-Bratislava-Budapest-Szeged-Beograd-Čačak-Podgorica-Bar-Ada Bojana

Výběr trasy záleží jak na vízových a bezpečnostních podmínkách v Srbsku a Bosně-Hercegovině, tak i na Vašich časových možnostech. Všechny trasy nabízejí možnost poznat i mnoho krásných míst (Dubrovník, Kotor, Budva - hory okolo Sarajeva, Mostar, Dubrovník, Kotor, Budva - Budapest, Szeged, Beograd, pohoří Durmitor, soutěsky řeky Morača) - vzhledem k těmto okolnostem a k celkové vzdálenosti ČR od Ulcinje je nutno kalkulovat s minimálně dvoudenní cestou a jedním přespáním. Doporučujeme však vyčlenit si na cestu delší dobu a přespat vždy v nějakém penzionu nebo hotelu (v Srbsku a Černé Hoře i z bezpečnostních důvodů).

V Černé Hoře, i přes veškeré úsilí, nejsou ještě stoprocentně funkční inženýrské sítě a příslušné energetické zdroje. Občas, zejména ve vrcholné sezóně, se může stát, že občas neteče po určitou dobu dne voda nebo dojde k přerušení dodávek elektrické energie. Tyto výpadky nejsou dlouho-dobé a vzhledem k tomu, že k nim dochází plošně na určitém území státu, nemůže FKK-středisko, natož kterákoliv CK, tuto situaci ovlivnit.

AUTOBUSOVÁ A LETECKÁ DOPRAVA Z ČR DO ULCINJE

Vzhledem k malé vytíženosti tohoto typu dopravy je velmi obtížné tuto dopravu samostatně a zejména spolehlivě zajistit a zkombinovat se službami v FKK-středisku, zajišťovanými prostřednictvím našich německých partnerů. Proto je tento typ dopravy, resp. rekreace ve středisku Ada Bojana možný pouze v rámci ucelených balíčku služeb, realizovaného jedním českým touroperátorem v této lokalitě. V případě Vašeho zájmu Vám i tuto rekreaci zajistíme

Počasí v této lokalitě:

Výpis zájezdů Černá hora - info a FKK

Array