Výpis zájezdů Rakousko - info a FKK

Rakousko - info a FKK

RAKOUSKO - ALPY

rak5_270

Jsou mezi námi i naturisté, kterým z různých důvodů, třeba i zdravotních, nevyhovuje dlouhodobý pobyt v teplých krajinách nebo prostě upřednostňují hory před mořem. Pro ty je připravena naturistická rekreace přímo v srdci rakouských Alp nedaleko Salzburku, v oblasti masivu jedné z nejznámějších rakouských hor, 3000 metrů vysokého Dachsteinu, ve známém rekreačním středisku, v Ramsau. Majestátní hory, tiché lesy, romantická údolí a čarovná solnohradská jezera spojená s naturistickým pobytem ve zdejším FKK-pensionu. Můžete kombinovat naturistickou rekreaci u bazénu, v sauně, při sportu v areálu střediska s výlety do okolí, do Bad Ischlu, Bad Aussee, Hallstattu, Gossau, ale i do Salzburgu, Linze, příp. i Grazu. Můžete navštívit jeskynní komplexy na Dachsteinu, solné doly v Hallstattu, vyjet lanovkou až k ledovcům nebo parní zubačkou ze St. Wolfgangu na Schafberg, procházet se okolo mnoha známých i zapomenutých jezer. Oblast je ideální i pro cykloturistiku, na ledovci pak i pro letní lyžování.

map_rak_235 map_rutar_188

V oblasti Dachsteinu, v Gjaidalmu na jeho západním úbočí nad Hallstätským jezerem, na náhorní plošině ve výši 1 800 m n.m. naleznete i naturistickou raritu - 5 km dlouhý lyžařský běžecký FKK-okruh.

Dostanete se k němu od chaty Schilcher-haus, u které končí kabinová lanovka z Obertraunu.

V roce 2001 se rozšířila tato nabídka pobytů v rakouských Alpách o možnost rekreace v naturistickém středisku Rutar Lido, v prostoru mezi Klagenfurtem a rakousko-slovinskými hranicemi. Několik našich klientů, kteří již měli možnost se v tomto objektu rekreovat bylo velice spokojeno.

Doporučujeme - kombinovat týdenní pobyt v rakouských Alpách s min. týdenním pobytem na Jadranu. Zvláště v těch rodinách, kde jeden z manželů je svým založením „turista“ a milovník hor a druhý pak upřednostňuje „povalování“ na pláži.

Počasí v této lokalitě:

Výpis zájezdů Rakousko - info a FKK

Array