Výpis zájezdů Španělsko - info a FKK / Andalusie - info

Španělsko - info a FKK / Andalusie - info

ANDALUSIE

Španělsko - jedna ze zemí, kde vliv katolické víry je velice zřetelný. A přesto - i zde je možno prožít naturistickou dovolenou. Nabízíme Vám již čtyři naturistická střediska v jižní části Pyrenejského poloostrova, na pověstné Costa del Sol a na sousedních Costa de Alméria a Costa Blanca. Tato střediska jsou jižněji než Baleárské ostrovy, tj. především Mallorca a Ibiza.

Proto jsou také střediska Costa Natura a El Portus v provozu celoročně, mimo sezonu je počasí vhodné nejen ke koupání, ale i k poznávání okolních krás. Musíme Vás však upozornit, že voda Středozemního moře je zejména na Costa del Sol poněkud chladnější, především se zde projevují vlivy chladnějších proudů vod z Atlantského oceánu. V horkých slunečných dnech to však není na závadu, kromě toho ve všech střediscích jsou k dispozici bazény.

mapy_and_289

Doprava autem do Andalusie

Vzdálenosti do španělských FKK-středisek v Andalusii:
Praha - Vera Playa = asi 2 500 km, Praha - Costa Natura = asi 2 800 km, Praha - El Portus = asi 2 200 km

Pro průjezd Francií platí informace uvedené na listě Francie - Středomoří. Ve Španělsku Vás pak očekávají poměrně dobře upravené silnice, převážně dálničního typu, některé úseky jsou i placené. Silnice jsou však dosti vytížené, zvláště v plné rekreační sezoně.
Značná vzdálenost španělských naturistických středisek od naší vlasti je na druhé stra-ně vyvážena jejich umístěním. Jih Pyrenejského poloostrova skýtá nepřeberná bohatství historického, architektonického a uměleckého charakteru. Setkává se zde vliv evropského stylu se stylem arabským, maurským. Naleznete zde historické památky antické, islámské, gotické, Mudejars, renesanční i barokní. Být na jihu Španělska a ne-podívat se do Cordóby, Granady, Sevilly, Cádizu, Rondy - to by snad byl přímo neodpustitelný hřích.

DŮLEŽITÉ

při odletech z Německa nebo Rakouska = individuální objednávka/kalkulace

Letecká doprava do Andalusie (zajistí Vám naše CK):

Do všech naturistických středisek ve Španělsku je možno cestovat jak z letišť v Německu nebo Rakousku, tak především z Prahy do Malagy, Almerie nebo Alicante s letecký-mi společnostmi Swiss nebo Viva Air a Aviaco, patřícími do skupiny Iberia a dále pak TAXI-transferem nebo vypůjčeným autem do FKK-střediska. V případě naturistického hotelu Vera Playa není možno využít TAXI-transferu, ale pouze kombinace s vypůjčením auta již z letiště v Malaze. Do Malagy, event. Alicante je možno použít i charterových letů (ČSA, Travel Service), případně linkových letů dalších leteckých společností (Smart Wings, ...).

Obvyklá cena např. charterové letenky ČSA = cca 10 000 Kč/os.

Transfer - obvykle auto z půjčovny na letišti za cca 6 - 10 000 Kč/týden dle typu vozidla.

 

Počasí v této lokalitě:

Výpis zájezdů Španělsko - info a FKK / Andalusie - info

Array