Výpis zájezdů Zámoří - info a FKK

Zámoří - info a FKK

USA, KARIBIK, MEXIKO

Do všech těchto středisek lze cestovat výhradně letecky a to linkovými spoji z Prahy nebo charterovými lety z Německa, příp. i Rakouska. Na cílovém letišti na Vás čeká buď taxi nebo osobní auto, které je Vám pak po celou dobu Vašeho pobytu k dispozici.
Některé z těchto lokalit jsou zámořskými teritorii evropských zemí (St. Martin = Francie a Ni-zozemí, Bonaire = Nizozemí) a proto nepotřebujete k jejich návštěvě vstupní vízum. Vstupní vízum nepotřebujete ani pro turistické krátkodobé cesty do Mexika a od 17. 11. 2008 ani do USA.

Při cestě do USA musíte min. 72 hod. před nástupem cesty zažádat o povolení vstupu na území USA prostřednictvím elektronického dotazníku systému ESTA, který je v češtině dostupný na internetové adrese https://esta.cbp.dhs.gov. Zde naleznete i podrobný návod pro jeho vyplnění. V rámci tohoto systému musíte být držiteli cestovního pasu s biometrickými údaji. Pokud máte ve stávajícím cestovním pase platné vízum do USA, pak tento ESTA-dotazník nemusíte vyplňovat, vízum platí po dobu jeho platnosti, příp. platnosti pasu, do kterého je vlepené. Při cestě do kterékoliv z těchto destinací nepotřebujete mimořádná očkování.

Nedoporučujeme cestovat do Karibiku a na Floridu v termínech od poloviny září do poloviny listopadu. V této době je zde období hurikánů.

Cena rekreace v Zámoří je dosti vysoká, vysoká je však i úroveň poskytovaných služeb v jednotlivých střediscích. Perfektní ubytování, výborná strava, vynikající koupání jak v moři nebo jezeru, tak i v bazénech, ať již běžných nebo s vířivkami, široká nabídka sportovního i kulturního vyžití, neobvyklá ochota a péče zaměstnanců areálu.

V FKK-střediscích v Mexiku, v Dominikánské republice a na Jamaice je obvyklé a možné se věnovat veřejně sexu (u bazénu, baru, na pláži,...) - proto je přístup do těchto lokalit možný pouze osobám starším 18ti let.
Vaše objednávky jsou zajišťovány individuálně dle Vašich konkrétních požadavků, proto i ceny jsou stanoveny na základě individuálních kalkulací.

POZOR!
V období svátků (Velikonoce, Vánoce, Silvestr) je kapacita leteckých spojů brzo obsazena. Nutno pobyty objednávat hodně včas.

V případě Vašeho vážného zájmu o naturistickou rekreaci v USA nebo Karibiku kontaktujte naši CK. Rádi Vám zašleme podrobnější informace o těchto lokalitách a sdělíme Vám i přibližnou cenu Vámi požadovaného aranžmá. Konkrétní cenu musíme však nechat zkalkulovat našimi německými kolegy a českými i zahraničními dopravci až na základě Vaší objednávky.

Letecké společnosti:
ČSA, KLM, AIR FRANCE, DELTA, TRAVEL SERVICE,...

Výpis zájezdů Zámoří - info a FKK

Array