443 - ostrov Rab | Chorvatsko - info a FKK

zpět na výpis zájezdů

Autobusem || ...nejlepší způsob přepravy... Autem CZ Textil/FKK

Navštivte s námi oblíbené letovisko nazývané Perlou Jadranu - ostrov Rab. Historie cestovního ruchu zde sahá již do období přelomu 19. a 20. století. Projděte se starobylými uličkami stejnojmenného městečka s obchůdky a kavárničkami, odpočiňte si ve zdejším přístavu, kde se rekreoval i bývalý anglický král Edvard VIII a "založil" zde naturistickou pláž. Ochutnejte místní výbornou zmrzlinu a další kulinářské speciality tohoto kraje. Na své si přijdou ti, kteří mají rádi členité pobřeží s množstvím romantických zákoutí a příležitostí ke koupání v blankytně modrém moři. Ostrov se pyšní i druhým největším počtem slunečního svitu ve Středomoří (je to přibližně 2600 hodin ročně). Ostrov Rab je i významným klimatickým lázeňským místem, kde i Vy máte možnost léčit se přímými účinky vzduchu, mořské vody a slunce. Místo je ideální i pro rodinnou rekreaci (písečné pláže letoviska Lopar - San Marino).

443 - ostrov Rab

Naturistickou pláž naleznete v letoviscích Suha Punta a Lopar. Ubytování Vám nabízíme v "textilních" hotelech či bungalovech v dostupné vzdálenosti od těchto pláží. při ubytování přímo ve měste Rab je třeba k cestě na pláž využít ovdního taxi, plavba trvá asi 15 minut a stojí asi 15 Kuna/os/jedna cesta.

Hotel Istra ***

je menší soukromý hotel, s výbornou polohou na nábřeží, přímo u centra historického městečka a na okraji středomořského parku Komrčar. Ideální místo  k procházkám malebnými uličkami s obchůdky, kavárnami i k večerní zábavě. Přímo od hotelu  vyplouvají čluny na pláže poloostrova Frkáň - koupání v krásné přírodě, oblázkové a kamenné pláže, malé romantické zálivy, nachází se zde také FKK pláž. Plavba trvá jen 15 minut.

Vybavení hotelu, zábava a sportovní vyžití: součástí hotelu je restaurace, recepce, trezor na recepci, výtah, restaurace na terase před hotelem. V blízkosti se nacházejí tenisové kurty. Wi-Fi je zdarma ve společných prostorách hotelu. Parkování u hotelu lze zamluvit za poplatek. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, s koupelnou a WC. Není zde klimatizace. Za příplatek je možný balkón
u dvoulůžkových i jednolůžkových pokojů. Výhody pro rodiny se 2 dětmi – na pokoji společně s rodiči může být ubytováno jedno dítě do 12 let na přistýlce a 2. dítě do 12 let bez lůžka, s polopenzí.

Stravování: polopenze - snídaně bufet, večeře výběr ze 4 menu + salátový bufet. Oblíbená kuchyně s příjemnou obsluhou.

 

 

Hotel Eva**

se nachází v borovém háji v klidné části ostrova v letovisku Suha Punta, 150 m od přírodní pláže v menší zátoce. Pláž je oblázková, místy kamenná, místy s hrubším pískem, k dispozici jsou sprchy. V přilehlých zátokách najdete všechny druhy pláří, v blízkosti je FKK pláž.

Pobyty jsou vhodné pro méně náročné klienty, kteří hledají nerušený odpočinek a procházky uprostřed krásné přírody. Městečko Rab je vzdálené 4,5 km, pro dopravu lze využít lodní taxi, místní autobus nebo taxi bus.

Vybavení hotelu, zábava a sportovní vyžití: hotel svým návštěvníkům nabízí klimatizovanou restauraci, aperitiv bar, minimarket, v blízkosti se nacházejí tenisové kurty, hřiště na beachvolejbal, lesní trekingová stezka. Připojení na internet je možné ve společných prostorách hotelu za poplatek.  Parkování u hotelu je zdarma. Je možný pobyt s domácími mazlíčky.

Ubytování: 2-lůžkové pokoje (1/2) s možností jedné přistýlky (pokoj 1/3) nebo dvou přistýlek (pokoj 1/4, může být palanda). Každý pokoj má balkón a koupelnu s WC. Za příplatek lze zajistit u 1/2 a 1/3 pokojů výhled na moře. Na pokojích není klimatizace. Stravování - polopenze formou bufetu, nápoje k večeři zdarma.

 

Bungalovy Suha Punta**

jsou další možnou variantou ubytování na tomto místě. Jedná se o řadové domky, umístěné za hotelem Eva, 200 m od přírodní pláže.

Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, se sprchou a WC, SAT/TV, v přízemí teráska, v 1. patře propojený balkón. Stravování v hotelu Eva - polopenze formou bufetu, nápoje k večeři zdarma.

Ubytování v bungalovech je možné v období 10.6. – 2.9. Je možný pobyt s domácími mazlíčky.

 

Hotel Carolina****

je umístěný v zeleni lesoparků Suha Punty, 4,5 km od městečka Rab. Nabízený komfort jej řadí k nejvyhledávanějším hotelům na ostrově. Pláže přímo pod hotelem jsou oblázkové, 150 m od hotelu je menší písečná pláž, na okraji střediska najdete FKK pláž. U hotelu je bazén se sladkou vodou a sluneční terasa se sprchami.

Vybavení hotelu, zábava a sportovní vyžití: hostům se nabízí posezení v restauraci, snack baru s terasou přímo u moře, v aperitiv baru. Na terase hotelu hraje každý večer živá hudba, k poslechu i tanci. Pro sportování lze využít tenisové kurty u hotelu, stolní tenis, minigolf. Půjčují se zde kola a skútry. V hlavní sezóně se zařazuje animační program – ranní cvičení u bazénu. Připojení WiFi na pokojích zdarma.    Parkování na hotelovém parkovišti zdarma. Domácí zvířata nejsou dovolena.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje Standard s možností 1 přistýlky, s koupelnou a WC, klimatizací, SAT/TV a minibarem. Všechny pokoje mají balkón, obě strany hotelu jsou situovány na moře. Přímý výhled na moře mají dvoulůžkové pokoje Superior za příplatek. Dalším typem ubytování jsou suity 2/2 pro 4-5 osob, mořská strana, jeden vchod, dvě místnosti - 1 dvoulůžková ložnice a 1 ložnice
s francouzským lůžkem, možnost 1 přistýlky (rozkládací gauč pro 1 osobu), balkón, 2 koupelny s WC, klimatizace, SAT/TV, cena za max. 4 osoby s polopenzí, za 5. osobu na přistýlce se připlácí. Přímý výhled na moře u suit nelze připlatit. Cena suit je celková, neposkytují se žádné slevy na děti. Konečná cena suit je výhodnější než 2 dvoulůžkové pokoje pro rodiny se staršími dětmi nebo dospělé.

Stravování - polopenze formou bufetu, výborná kuchyně.

 

Ostrov Rab - San Marino

Letovisko San Marino patří mezi nejvyhledávanější místa na ostrově Rab. Leží v klidné zátoce poloostrova Lopar, 15 km
od centrálního městečka Rabu, s nímž je spojeno autobusovou linkou. Rozsáhlé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody a prohřátou vodou již na začátku sezóny ocení především rodiny s malými dětmi. Pláže jsou lemovány bohatou zelení borovic a okrasných stromů, klima je vhodné pro léčbu dýchacích a alergických potíží. Příjemné jsou procházky okolní přírodou, nezapomenutelná je vycházka za východem slunce. V centru San Marina se nacházejí restaurace, minimarkety, pošta. Výlety lze uskutečnit z městečka Rab. N FKK pláže je to asi 15 minut pěšky.

Hotelový komplex San Marino

se rozkládá ve vzdálenosti 100 m od nádherné písečné Rajské pláže, dlouhé 2 km, s velmi pozvolným vstupem do moře a jemným pískem. Procházkou od hotelů asi 15 min. dojdete k další příjemné písečné menší pláži Crnika, kde není tak mělké moře a i zde je možnost občerstvení.

Vybavení hotelu, zábava a sportovní vyžití: v blízkosti najdete restauraci, aperitiv bar, taneční terasu – hraje zde každý večer živá hudba a pořádají se animační programy. Pro sportování můžete využít půjčování člunů, vodní skútr, paraglinding, tenisové kurty, hřiště na volejbal a malou kopanou. Pro děti jsou lákavé různé atrakce – trampolíny, jízdy elektrickými autíčky, nafukovací skluzavky, vodní šlapací kola aj. Připojení na internet je možné ve společných prostorách hotelu za poplatek. Je možný pobyt s domácími mazlíčky.

Ubytování v hotelovém komplexu je možné vybrat ze tří možností: Hotely Sahara/Rab, Veli Mel a Lopar/Plaža, ve kterých jsou
i rodinné pokoje – suity.

Stravování pro hosty je ve společné restauraci, 50 m od hotelových budov. Polopenze formou bufetových stolů, nápoje k večeři zdarma.

Hotely Sahara/Rab*** a Hotel Veli Mel***

mají 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizací, SAT/TV a koupelnou s WC. Pokoje v hotelech Sahara/Rab nemají balkón, ale francouzské okno, pokoje v Hotelu Veli Mel mají balkón.

 Family Hotel Lopar***+ a Family Hotel Hotel Plaža***+

V Hotelu Lopar jsou 2-lůžkové pokoje 1/2 bez možnosti přistýlky, v Hotelu Plaža s možností 1 přistýlky. Všechny pokoje jsou s balkónem, klimatizací, koupelnou s WC, SAT/TV.

Dalším typem ubytování v obou hotelech jsou suity: Standard Suita pro 4-5 osob 1/2+2(+1): 37 m2, jeden vchod, dvě místnosti - dvoulůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky, 1 koupelna s WC, 2 balkóny, klimatizace, SAT/TV, cena za max. 4 osoby s polopenzí, za 5. osobu na přistýlce se připlácí.

Superior Suita pro 4-6 osob 2/2 (+2): 46 m2, jeden vchod, dvě dvoulůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelny s WC, 2 balkóny, klimatizace, SAT/TV, cena za max. 4 osoby s polopenzí, za 5. a 6. osobu na přistýlce se připlácí.

 

 

Počasí v této lokalitě:

443 - ostrov Rab 443 - ostrov Rab 443 - ostrov Rab 443 - ostrov Rab 443 - ostrov Rab 443 - ostrov Rab 443 - ostrov Rab 443 - ostrov Rab 443 - ostrov Rab 443 - ostrov Rab 443 - ostrov Rab
Array